Ирански изтребител се разби в земята

Ирански изтребител се разби в земята Иран съобщи, че негов изтребител се е разбил в провинция Бушер, близо до селището Тангестан, предадоха световните агенции.
Причината за инцидента е техническа неизправност, според агенция Мехр. Двамата пилоти са оцелели.
Целта на днешния полет не се посочва, но в района патрулните полети са нещо обичайно, уточнява АР.
Иранските ВВС разполагат с американски машини, купени преди Ислямската революция от 1979 година, както и с руски самолети МиГ и "Сухой".
04.08.2019, 16:44 часа
665 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha