Разгеле! Апостол Попов напусна "Ботев"/Враца/

Разгеле! Апостол Попов напусна "Ботев"/Враца/ Апостол Попов напусна врачанския "Ботев" и вече е свободен агент на трансферния пазар. 36-годишният централен защитник, след чиято грешка започна кошмарното 0:4 в Стара Загора, ще разтрогне договора си с елитния тим. Засега други промени в отбора няма да бъдат правени, но от ръководството обявиха, че е нужно играчите да се стегнат.
Шефът на клуба Калин Каменов, който е и кмет на Враца, постави ултиматум на играчите да вземат мача с "Витоша". В противен случай ще бъдат налагани глоби.
02.11.2019, 11:59 часа
1674 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha