Част от британските туристи си тръгнаха от Банско с три автобуса

Част от британските туристи си тръгнаха от Банско с три автобуса Част от британските туристи са тръгнали от Банско с три автобуса и под полицейски ескорт, като са откарани директно до летището в София.
Извеждането им от града стана със съдействието на посолството на Великорбритания. На рейсовете са качени само тези, които имат полети днес. Други обаче останаха и им бе обещано, че ще има автобуси и през следващите дни.
Някои от британците обаче се оказа, че заради късното тръгване на превоза от Банско, вече са изпуснали днешните си полети и се чудеха къде ще останат да нощуват в София.
Малко са останалите руски туристи, те също са се свързали с посолството и са получили съдействие за извеждането им от града. 
18.03.2020, 16:45 часа
797 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha