От последните минути! Нови 11 положителни проби за коронавирус във Видинско

От последните минути! Нови 11 положителни проби за коронавирус във Видинско Нови 11 случая на заразени с коронавирус има във Видинско, съобщиха на извънреден брифинг в Областната управа на Видин.
С това 73 стават случаите на COVID-19 в Област Видин. 4 души са излекувани, а двама са починали, като прокуристът на МБАЛ „Света Петка“ д-р Ивета Найденова, подчерта, че смъртта им е настъпила заради тежки съпътстващи заболявания.
31 заразени са от медицинския персонал на болницата, като се очакват още 116 проби от Центъра за спешна медицинска помощ.
15 пък станаха случаите на COVID-19 в дома за стари хора в село Гара Орешец.
В брифинга взеха участие областният управител Момчил Станков, кметът на община Видин д-р Цветан Ценков, директорър на РЗИ д-р Венцислав Владински и прокуристът на МБАЛ „Света Петка“ д-р Ивета Найденова.
27.04.2020, 15:16 часа
6910 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha