„Първа Атомна“ загуби с 1:3 контролата в Козлодуй с „Дреновец“

„Първа Атомна“ загуби с 1:3 контролата в Козлодуй с „Дреновец“ ОФК „Първа Атомна“ загуби домакинството си на ФК „Дреновец” във втория контролен мач, игран на новия стадион „Христо Ботев“ в Козлодуй.
Точен за домакините в края на първото полувреме беше Антонио Йорданов, но след това футболистите от Дреновец направиха обрата пълен. Така битката завърши при резултат 1:3 в полза на гостите.
Липсата на четирима от основните играчи в тима на „Първа Атомна“ си каза думата – Пламен Трифонов, Ивайло Върганов, Ивайло Маринов и Николай Ганчев пропуснаха срещата.
Капитанът на отбора Ганчев беше заменен още на почивката поради здравословни проблеми.
През втората част на двубоя в играта влязоха предимно юношите на местния футболен клуб. Тази събота „Първа Атомна“ гостува в поредната контрола на „Левски“ в Лом.
15.07.2020, 10:05 часа