"Кариана" и "Литекс" не си вкараха гол

"Кариана" и "Литекс" не си вкараха гол "Кариана" /Ерден/ завърши наравно 0:0 като гост на "Литекс" /Ловеч/ в шестата си контролна среща от лятната предсезонна подготовка. Карианци изпуснаха по едно стопроцентово положение за гол през двете полувремена.
През първото Жустино Мендес бе изведен сам срещу вратаря, но стреля в аут.
В последната минута на мача Георги Търтов от фаул изпрати топката покрай гредата.
И в двата отбора бяха направени много смени, като за "Кариана" в проверката не взе участие единствено Борислав Дамянов. Юношата на "Монтана" е контузен, казаха от щаба на новия му отбор.

"Кариана": Павел Станев, Ангел Цолов, Николай Дичев, Дидо Иванов, Мартин Николов, Стоян Предев, Емануил Личев, Евгени Игнатов, Георги Търтов, Мартин Петков, Жустино Мендес (Юлиян Весков, Кристиян Апостолов, Георги Илиев, Владимир Мичев, Матеус Казарото, Владислав Цеков, Пиер Пиеров, Християн Илиев).
17.07.2020, 09:15 часа