Униформени спипаха пиян младеж със софийско БМВ в Монтана

Служители на реда са хванали пиян шофьор да управлява БМВ в Монтана, съобщиха от полицията в областния център.
Случката се е разиграла вчера, около 10.20 часа. Полицаи са спрели за проверка лек автомобил "БМВ 330ХД" със софийска регистрация. Зад волана на немското возило е бил 20-годишен жител на село Замфирово. Младежът е бил неприятно изненадан от ченгетата на бул."3-ти март".
Направен му е тест за употреба на алкохол с дрегер. Техническото средство е отчело 0.80 промила алкохол в издишания от водача въздух.
На нарушителя е издаден талон за медицинско изследване и съставен акт.
*Снимката е илюстративна
20.07.2020, 13:28 часа
996
0