Най-малко петима убити при стрелба в САЩ /снимки/

Най-малко петима убити при стрелба в САЩ /снимки/ Най-малко петима души са били убити при стрелба в предградие на Кълъмбъс, столицата и най-многолюдния град в американския щат Охайо, предаде Ройтерс, като се позова на местни медии.
Жертвите били открити в Уест Джеферсън. Трима човека били намерени застреляни вътре в сграда, а двама - отвън. Полицията е започнала да търси доказателства и за евентуален заподозрян. Засега не са известни повече подробности.
​Това е поредната стрелба с жертви в САЩ. Дебатите за масовото притежание на огнестрелни оръжия в страната отново са на дневен ред, като администрацията на президента демократ Джо Байдън иска да затегне контрола.

 
25.05.2021, 13:29 часа
1107 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha