Малките футболисти от "Ком" /Берковица/ спечелиха 1-во място на турнир в Бургас /снимки/

Малките футболисти от "Ком" /Берковица/ спечелиха 1-во място на турнир в Бургас /снимки/ От 24 до 27 юни в Бургас се проведе Национален футболен турнир за деца „Футболни звезди на България“, организиран от ДФК „Звездичка“, съобщиха от общината в Берковица.
Десетки клубове от страната, в различни възрастови групи (Футбол 5, Футбол 7, Футбол 9), премериха сили на зеления килим. Двубоите бяха оспорвани и жаждата за победа изпъкваше от сърцатата игра на малките футболисти.
Като първенец в областта, „Ком“-/Берковица/ също бяха сред поканените. Вълнението за децата бе голямо, защото участваха във формат Футбол 7 за първи път.
След победите срещу „Звездичка“, „Бургас спорт“, „Киев“-Украйна, нашите деца достигнаха до финала, където на финалния мач срещу Ф.К. “Севлиево“, победиха с 5:0 и заеха първо място в тяхната възрастова група.
Отборът получи купа, а всяко дете - грамота и медал. Спечелиха и индивидуални награди за най-добър вратар и най-добър полузащитник, както и награда за феърплей.

28.06.2021, 16:55 часа