Задържаха братя, тормозили родителите си в Сливенско

Задържаха двама братя от село Градец, тормозили баща си и болната си майка, съобщиха от полицията.
На 11 септември е получен сигнал от 38-годишен жител на селото. Той заявил, че синовете му, на 20 и 18 години, тормозят него и болната му съпруга.
Полицейските служители се отзовали на сигнала и предприели действия спрямо 20-годишния младеж, който се държал агресивно и не изпълнил разпореждането на полицейските служители.
Той е задържан за 24 часа. Малко по-късно същия ден 18-годишният му брат нанесъл материални щети по вратите на полицейския участък в селото, като по-късно е задържан.
13.09.2021, 13:18 часа
505
0