Двама криминално проявени разбиха и ограбиха къща във Врачанско, полицията ги хвана

Двама криминално проявени разбиха и ограбиха къща във Врачанско, полицията ги хвана Двама криминално проявени са разбили и ограбили къща във врачанското село Рогозен, съобщиха от полицията във Враца.
Вчера в участък Хайредин е била подадена жалба от врачанина Н. Ц. Той заявил, че от началото на месец ноември миналата година до 22 януари, неизвестен е извършил кражба от наследствения му имот в Рогозен. Собственикът уточнил, че липсват кабели от ел. инсталация, които били изтръгнати от стените на къщата, 2 бр. железни гаражни врати и посуда за кухня.
Нанесената щета е в процес на изясняване, уточняват от МВР.
От проведеното разследване е установено, че извършителите на деянието са 26-годишният Р. Е. М. и малолетно лице. Двамата са жители на селото и са стари познайници на полицията.

*Снимката е илюстративна
29.01.2022, 10:44 часа
2317 1
Коментари

?

29.01.2022, 14:52 часа
Като са стари познайници на полицията какво ще ги правите Ще се изчукате с тях и пак ли ще ги пуснете
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha