Безпроблемно преминава походът "Козлодуй-Околчица" /снимки/

Безпроблемно преминава походът "Козлодуй-Околчица" /снимки/ Безпроблемно преминава 74-тият Национален туристически поход "По стъпките на Ботевата чета от Козлодуй до Околчица" 2022 г., съобщават от областната администрация във Враца.
Ежедневно след старта на най-мащабната туристическа проява заместник областният управител Красимир Колев е на терен. Своевременно са отстранени всички възникнали логистични проблеми, свързани с липса на енергоподаване в бивака поради силния дъжд или от друго естество.
За да бъде осигурен максимален комфорт на участниците в похода, заместник областният управител всекидневно е на местата за лагеруване, осъществявайки лично контрол при раздаването на храната и следейки цялостното ресурсно обезпечаване. От проведените срещи с ръководството на похода и участниците става ясно, че трасето е трудно, но децата приемат с ентусиазъм всяко предизвикателство.
31.05.2022, 09:26 часа
1132 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha