В Дивия Северозапад: Мъж преби стар враг с лопата в Монтана

В Дивия Северозапад: Мъж преби стар враг с лопата в Монтана Истински екшън с елементи на уестърн се е разиграл в Монтана вчера. Мъж е пребил стар свой неприятел с лопата, съобщават от полицията в града. 
Случката е от снощи, към 23 часа, в квартал „Огоста“. 33-годишен мъж нахлул в двора на частен имот. С лопата той нанесъл удари на 49-годишния стопанин.
По думите на извършителя, поведението му се дължало на стара вражда между двамата.
На мястото пристигнал екип на полицията, който разтървал свадата, преди да се е стигнало до сериозни последици. Нападателят е задържан в ареста за 24 часа. 
По случая са разпитани свидетели и връчени предупредителни протоколи и на двамата участници в разпрата. Образувано е досъдебно производство за нанасяне на телесна повреда по хулигански подбуди.
 
26.04.2023, 11:08 часа
3543 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha