След обиск: Откриха дрога в дома на млад врачанин, щракнаха му белезниците

След обиск: Откриха дрога в дома на млад врачанин, щракнаха му белезниците Млад мъж  от Враца е арестуван, след като полицията откри наркотици при обиск в дома му, научи агенция BulNews.
Тарашът е напарвен вчера, в хода на специализирана полицейска операция.  По сигнал била извършена проверка в апартамент в града, обитаван от 26-годишен жител. Той не е криминално проявен, уточняват от МВР.
В хода на проверката в стая, обособена като хол, на дървена секция, е намерен метален поднос, върху който имало бучки бяло прахообразно вещество. Под трапезна маса в същата стая е намерена метална кутия с надпис „ЕВА", в която имало саморъчно направена цигара от суха, зелена на цвят листна маса и съцветия. Открита е и електронна везна с бяло прахообразно вещество върху нея. 
При извършения полеви наркотест прахообразното вещество реагирало на „метаамфетамин“. 
Младежът е задържан в ареста за срок от 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство.
 
30.04.2023, 10:41 часа
2697 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha