С добро сърце: Момиче набира средства за пострадалите от наводнението в Берковица

С добро сърце: Момиче набира средства за пострадалите от наводнението в Берковица Наводненията в Берковица причиниха разрушения и страдание на много хора. Но в този труден период, насред разрухата, една млада дама от Казанлък стартира благотворителна кампания.
Тя избра себе си като организатор за събирането на средствата за подпомагането на бедстващите хора, доказвайки, че един човек може да направи промяна.
Кирилка Димитрова е жена със силно сърце и безкрайно желание да помогне на нуждаещите се. Това е поредната и кампания, след като в Казанлък става известна със своята ангажираност към общността.
След като видяла мащаба на разрушенията в Берковица, тя започнала кампания за събиране на средства, става ясно по думите ѝ в социалната мрежа Фейсбук.
"Скъпи, приятели!
Знаете, че всичките ми кампании са били успешни и с общи усилия сме хранили много хора. Предлагам да го направим отново! Понеже Берковица е далеч, освен средства за покупка на храна за първо време, ще има нужда и от бус за да се закарат до там, знаете че тук ми помагаше Социалният патронаж.
Всеки желаещ да помогне, може да се свърже с мен в социалните мрежи или на 0898687890. Събирала съм средства за продукти на над 300 човека за броени дни. Сигурна съм че и сега ще успеем да помогнем на нашите си хора.
Тази акция е специална за мен, не само защото е в моя край, а също и защото ме е грижа за бедните хора в Северна България. Тази част от страната, тотално е отписана и всички сме наясно с това. Бъдете сигурни, че бързо ще организирам всичко. И ботушите ми от село Богдан все още са в багажника.
Очаквам вашето съдействие, нека бъдем Берковица!"
14.06.2023, 11:09 часа
3676 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha