"Локомотив" /Мездра/ и "Боруна" /Царева ливада/ стигнаха само до равен

"Локомотив" /Мездра/ и "Боруна" /Царева ливада/ стигнаха само до равен Боруна" (Царева ливада) и "Локомотив" (Мездра) не се победиха и завършиха наравно 1:1.
Срещата бе от 14-ия кръг на Северозападната Трета лига.
Мачът бе динамичен с положения и пред двете врати. През първото полувреме превес имаха домакините от Царева ливада.
Първото попадение бе именно в тяхна полза. То падна в 60-та минута. Любомир Вачев центрира, топката рикошира у играч на гостите и попадна в Николай Банов, който я прати в мрежата за 1:0.
Кристиян Димитров изравни в 82-та минута. Така двата тима не успяха да се победят и поделиха точките.
След този мач "железничарите" заемат шестата позиция във временното класиране с актив от 19 точки и голова разлика 24-22.
В следващия кръг "Локомотив" приема дублиращия тим на "Ботев" (Враца). Срещата на градския стадион в Мездра е на 18-ти ноември от 14:30 часа.
14.11.2023, 09:45 часа