„Дунав” губи 2 точки в последните 2 минути, Сисо с победен гол и червен картон

„Дунав” губи 2 точки в последните 2 минути, Сисо с победен гол и червен картон „Дунав 98” загуби 2 точки в последните 2 минути. Като домакин съставът от Селановци завърши 2:2 с набиращия сила „Искър 1923”/Роман/ в срещата от XX кръг в „А“ ОФГ. Домакините поведоха с 2:0 с голове на Цветомир Тодоров и бившия врачански юноша Ради Здравков. Гостите обаче изненадаха в самия край. Само за 2 минути, между 88-та и 90-та те вкараха на два пъти чрез Теодор Лазаров и Ангелов, взеха точка и свалиха дунавци от топ 3.
„Чавдар” направи нова грешна стъпка, след като падна с 1:2 у дома от „Монолит”. Владимир Вълов-Сисо /№10/ донесе победата, а след това бе изгонен. Преди това двата съперника си размениха по един гол. Чавдарци поведоха, а Георги Иванов изравни от дузпа. В други два мача от кръга: „Скала” – „Огоста” с 2:0 и „Ботев” /Рогозен/ - „Строител” /Кунино/ с 2:1 с победно попадение на Пепи Кенашки.

18.04.2016, 19:59 часа