Две формации на врачанския "Ботев" претърпяха тежки поражения в Ловеч

Две формации на врачанския "Ботев" претърпяха тежки поражения в Ловеч Две формации на врачанския "Ботев" претърпяха тежки поражения при гостуванията си в Ловеч на връстниците си от "Литекс". Гостите инкасираха цели 12 гола при 11 и 15 годишните. Срещите се изиграха в навечерието на сблъсъка между двата тима от програмата на Втора лига, който е в събота.
Мачът при по-малките, който беше от програмата на зона "Велико Търново", започна с гол от съблекалните, а второто попадение падна малко преди почивката. През втората част 11-годишните футболисти от ДЮШ на Враца рухнаха, след като резултатът стана 0:4. До края на мача те допуснаха още 3 безответни попадения в мрежата си за крайното 0:7.
Победата позволи на "оранжевите" да оглавят временното класиране в зоната с актив от 18 точки. "Ботев" има 9 пункта.
Спорът при 15-годишните завърши с ново тежко поражение за гостите. "Литекс" победи "Ботев" с 5:0.
30.03.2018, 14:50 часа