Червена чета „Радецки”/Козлодуй/ падна от „Камите” в Габрово

Червена чета „Радецки”/Козлодуй/ падна от „Камите” в Габрово Отборът на Червена чета „Радецки” /Козлодуй/ падна от „Камите” /Сливен/ с 4:3 в Габрово. Мачът е част от фазата на елиминациите в „Лига България”.
„Това беше първият мач за тази година и за съжаление отборът загуби с резултат 4:3. Съставът беше ограничен поради ангажираност на част от футболистите и въпреки всичко се представихме на ниво, като се има предвид че играхме без титулярните вратари. Първото полувреме завърши с резултат 3:0 за съперника. Второто полувреме започна много силно за нашия отбор и успяхме да върнем един гол за 3:1. При една контраатака съперникът вкара за 4:1. Въпреки отбелязания гол нашия отбор успя да вкара още два гола и резултатът стана 4:3. За съжаление времето не ни достигна за нещо повече. Голмайсторите на отбора са Цветан Петров (с два гола) и Пламен Първанов. Поздравявам момчетата за мъжката игра и продължаваме в първенството на БАМФ във Враца”, съобщи Алекси Христов.
11.04.2018, 09:24 часа