"Кариана" с нелепа загуба от "Септември" с 2:3 след автогол /снимки/

"Кариана" с нелепа загуба от "Септември" с 2:3 след автогол /снимки/ Нелеп автогол лиши отбора на "Кариана" от спечелването на точка срещу един от сочените за основни претенденти за първото място във Втора лига "Септември" (София). Пред 200 зрители на стадиона в столичния квартал „Драгалевци” бойкият тим на карианци отстъпи с 2:3 на по-опитния си съперник. Възпитаниците на треньора Веселин Великов на два пъти изравняваха резултата, удариха и греда, но в крайна сметка допуснаха загуба, която бе първа за отбора от началото на сезона.
Юлиян Попов изведе домакините напред в резултата с удар от близо в 4-та мин. Георги Илиев обаче изравни десет минути по-късно засичайки с глава центриране от ляво. Секунди преди почивката при едно меле в наказателното поле на "Кариана" Румен Сандев отново даде гол преднина на столичани. В 48-та мин. удар на Ангел Бастунов срещна гредата над Валентин Галев, а малко след това стражът на "Септември" спаси силен шут на Цветомир Тодоров. Вратарят на домакините обаче бе безпомощен при ефектното изпълнение със странична ножица на Тодоров за 2:2 в 63-та мин.
Десет по-късно Стоян Предев изпрати топката в собствената си врата оформяйки крайният резултат.

"Септември" (София) - "Кариана" (Ерден) 3:2

"Септември": Валентин Галев, Александър Башлиев (82-Васил Попов), Георги Русев, Иван Тилев, Румен Сандев, Стефан Гаврилов (75-Георги Стоичков), Спас Георгиев, Стилиян Николов, Преслав Йорданов, Борис Галчев-кап. (89-Владимир Николов), Юлиян Попев. Треньор: Милен Радуканов.
"Кариана": Павел Станев, Мартин Николов, Николай Дичев, Стоян Предев, Георги Илиев, Симеон Русев (57-Георги Чакъров), Ангел Бастунов (68-Ивелин Илиев), Владимир Мичев, Реджеб Халил, Цветомир Тодоров, Евгени Игнатов (89-Георги Търтов). Треньор: Веселин Великов.

Голмайстори: 1:0 Юлиян Попев (4), 1:1 Георги Илиев (18), 2:1 Румен Сандев (45), 2:2 Цветомир Тодоров (63), 3:2 Стоян Предев (73-автогол),

Главен съдия: Драгомир Драганов.
Асистенти: Александър Атанасов, Христо Хаджийски.

Жълти картони: Георги Чакъров, Ангел Бастунов, Реджеб Халил(Кариана).

Стадион: „Драгалевци”-200 зрители.

25.08.2019, 12:55 часа