"Ботев"/Враца/ с втора загуба на лагера в Турция

"Ботев"/Враца/ с втора загуба на лагера в Турция "Ботев" инкасира второ поредно поражение на лагера си в Турция, където е на 10-дневен лагер. Врачани отстъпиха с 1:2 от македонския "Силекс" /Кратово/, въпреки че надиграха противника напълно. Проливен дъжд беляза проверката между противниците. Попадението за българите вкара централният бранител Илия Миланов, но голът не стигна за нещо повече от почетна загуба.
Преди няколко дни тимът на Тони Здравков отстъпи със същия резултат от сръбския "Напредак" /Крушевац/ - в в двата мача нелепи индивидуални грешки провалиха отбора, което ядоса наставникът им.
Стартовите 11 на Тони Здравков бяха: Костов, Михайлов, Иванов, Станисавлевич, Ганев, Васев, Гаджев, Ивайлов, Том, Янков и Домовчийски.
При пасив от 1 гол преди почивката наставникът освежи състава след почивката, като вкара в игра Митов, който влезе на мястото на Костов, Лясков заигра вместо Михайлов, а Генов - Том, Атанасов влезе на позицията на Атанасов, а Миланов заигра в сърцето на отбраната вместо Деан Иванов.
В средата на полувремето от игра излязоха още: Ивайлов, Ганев, Гаджев и Станисавлевич, а на местата им се пуснаха Керчев, Златински, Н`Диайе и Узунов.
Следващата проверка на врачани е на 31 януари срещу втория в австрийската Втора бундеслига - "Щаер".
29.01.2020, 20:38 часа