Подгответата на „Ботев” биха „Чавдар” с 4:1

Днес на помощното игрище в спортния комплекс „Христо Ботев” във Враца се игра футболната среща от 8-я кръг за първенство в зона Враца между подготвителните отбори на „Ботев” Враца и „Чавдар” Бяла Слатина.
Врачанските футболисти играха по организирано и до края на първото полувреме поведоха в резултата с 4:0. Головете отбелязаха Ивайло Тодоров в 13-та мин. за 1:0, две минути по късно Иван Маринов удвои резултата за 2:0, в 23-та мин. Алекс Иванов направи резултата класически 3:0, а в 25-та мин. Иван Маринов вкара за 4:0.
През второто полувреме домакините направиха множество смени, гостите се активизираха и в 44-та мин. Георги Манолиу отбеляза почетен гол и оформи крайния резултат 4:1 за „Ботев” Враца.

08.11.2014, 12:33 часа