Продължават Ученическите игри по футбол в Козлодуй

Продължават Ученическите игри по футбол в Козлодуй Учениците от 8-10 клас на СУ „Христо Ботев“ победиха връстниците си от СУ „Св. св. Кирил и Методий“ в поредната футболна среща от Общинския кръг „Ученически игри 2017“ с резултат 5:1. В първото полувреме по-добри се оказаха възпитаниците на Анита Ангелова. Момчетата успяха да завършат първата част с 2 попадения в тяхна полза. По динамично се оказа второто полувреме, като отново учениците на училище „Христо Ботев“ вкараха 3 гола в противниковата врата. Учениците на СУ „Св.св. Кирил и Методий“ се разписаха само с един гол. За ученици 11-12 клас  на СУ „Христо Ботев“ футболната среща завърши със служебна победа след като професионалната гимназия от Бутан отказа участие.
24.02.2017, 13:37 часа