Младшата на "Първа Атомна" отстъпи на "Ботев" /Враца/

Младшата на "Първа Атомна" отстъпи на "Ботев" /Враца/ Юношите младша възраст на "Първа Атомна" загубиха от връстниците си на "Ботев" /Враца/ с 2:4 в дербито между първия и втория от II пролетен кръг на първенството в зона „Враца“. Двубоят започна напълно равностойно, като в 17-та минута Валентин Валентинов направи пробив по левия фланг и пусна технично топката покрай вратаря на врачани за 1:0.  В 25-та и 34 минута ботевци успяха да реализират два гола. Във второто полувреме на срещата козлодуйските футболисти допуснаха още два гола в своята врата. Минути преди края на срещата острото центриране на Любомир Василев принуди играч от врачанския отбор да си вкара автогол, оформяйки крайния резултат 2:4.
Треньорът на младшата на „Първа Атомна” Цветан Гунев беше включил в групата за мача: Цветомир Цветков, Любомир Василев, Венислав Иванов, Паоло Райков, Християн Илиев, Станислав Стефков, Емануел Недялков, Николай Коцев, Велизар Стойчев, Валентин Валентинов, Детелин Цветанов /Васил Йорданов, Емилиян Митков, Александър Борисов и Християн Константинов, Кристиян Цеков/
25.03.2017, 16:25 часа