Кикбоксьорите от „Златните момчета“ /Козлодуй/ се представиха отлично на турнир в Бяла /снимки/

Кикбоксьорите от „Златните момчета“ /Козлодуй/ се представиха отлично на турнир в Бяла /снимки/ Кикбоксьорите от СК „Златните момчета“ /Козлодуй /се представиха отлично на състезанието по кикбокс в Бяла (Област Русе). Там на 8 май се проведе турнир по кикбокс, стил лоу кик.
„Нашият клуб взе участие със 7 състезателя, като спечелихме 5 златни и 2 сребърни отличия. Шампиони в своите категории станаха: Мартин Цветков 36 кг., Виктор Въжаров 42 кг., Георги Младенов до 37 кг. и Денис Иванов до 91 кг. Тодор Ананиев достигна до сребърния медал при най-тежките 91+кг. при своя дебют в кикбокса, Бисер Георгиев достигна до финал в категория до 91кг. и остана втори, както и Мартин Атанасов, който е със златен медал – 39 кг. Следващият уикенд предстои държавно първенство във всички татами стилове, на което ще участват наши състезатели. Съвсем скоро започваме и усилена подготовка за ежегодния международен турнир в  Козлодуй, който ще се проведе на 11-13.06.2021 г.“, допълни още треньорът Георги Вачев.
10.05.2021, 10:24 часа