"Бойчиновци" разби "Озировец" с 4:0, Вош се отличи с три асистенци

"Бойчиновци" разби "Озировец" с 4:0, Вош се отличи с три асистенци Играещият треньор на "Бойчиновци" Александър Александър-Вош се отличи с три асистенци при домакинската победа с 4:0 над "Озировец" /Долно Озирово/. Бившият плеймейкър на "Монтана" се появи в игра в 80-та мин. на мача заменяйки Милен Заков. До тогава отборът му водеше с крехкото 1:0, след гол на Кристиян Радославов в 52-та мин. С влизането си Александров раздвижи играта на домакините, той бе в основата и на трите гола, които паднаха в заключителните минути на двубоя. Вкараха Михаил Михайлов (88), отново Кристиян Радославов (90), а  Борислав Георгиев се разписа в собствената си врата в третата минута на добавеното от главния съдия Петър Милков време.
12.11.2017, 18:55 часа