"Пъстрина" разгроми с 3:0 "Бойчиновци" в отложен мач /снимки/

"Пъстрина" разгроми с 3:0 "Бойчиновци" в отложен мач /снимки/ Шампионът "Пъстрина" разгроми с 3:0 доскорошния лидер в класирането "Бойчиновци" в отложена среща от XV-тия кръг на първенството на четвърта монтанска лига. Мачът се игра на стадиона в село Николово и събра над 200 зрители. Двубоят започна и завърши с две отлични спасявания на вратаря на домакините Петко Петков-Перуци. И в двата случая ветеранът отрази удари на излезлият сам срещу него Веселин Троянов.
В средата на първото полувреме Диян Петров изпусна да се разпише на два пъти за "Пъстрина". Резултатът бе открит в 33-та мин., когато Тодор Костов асистира на Цветелин Анжелов и голмайсторът на домакините не остави никакъв шанс на Росен Кирков-Шамара. 2:0 направи Александър Димитров в 62-та мин. с топовен шут от 25 метра. Класиката в мача бе оформена в 80-та мин. Тогава Георги Захариев чукна топката към Любомир Тодоров и той я изпрати в мрежата.
С победата "Пъстрина" измести "Бойчиновци" от второто място в класирането.
30.04.2019, 09:57 часа