"Кариана" смачка "Локомотив" /Горна Оряховица/ в Ерден /снимки/

"Кариана" смачка "Локомотив" /Горна Оряховица/ в Ерден /снимки/ "Кариана" не остави никакъв шанс на "Локомотив" /Горна Оряховица/ и взе категорична победа с 4:0 в Ерден.
Ранният гол на Владимир Мичев обърка сметките на гостите. Във 2-та минута халфът засече центриране от дясно на Дамянов за 1:0. Николай Дичев покачи на 2:0, след като довкара отбитата от вратаря Христов топка след шут на Предев. С дигонален удар Личев доведе резултата до 3:0, в 39-та минута. Жустино Мендеш довърши съперника в 61-та минута, като с пета засече центиране на Дамянов за крайното 4:0.
Така "Кариана" събра 13 точки в актива си и след 6-ия кръг е твърдо на второ място във временното класиране на Втора лига.

"Кариана" – "Локомотив" /Горна Оряховица/ 4:0 /3:0/