„Първа Атомна” падна в Козлодуй с 2:4 от „Дреновец”

„Първа Атомна” падна в Козлодуй с 2:4 от „Дреновец” Момчетата на Анатоли Тонов-Тоци загубиха насред Козлодуй с 2:4 от „Дреновец” /Дреновец/. Мачът бе част от шестия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините като че ли като цяло играха под нивото си. Въпреки че гостите поведоха в резултата момчетата от Козлодуй изравниха чрез Пламен Валериев за 1:1. До края на първата част домакините можеха да стигнат до пълен обрат след пряк свободен удар изпълнен от капитана Николай Ганчев, вратарят изби, но Благовес Иванов от малък ъгъл вместо да подаде реши да стреля.
Със започването на втората част гостите отново излязоха напред в резултата след грешка на Александър Герасимов. За 2:2 точен за домакините беше Антонио Йорданов.
Малко след изравняването гостите чрез две контраатаки покачиха резултата на 2:4 в своя ползва и с този резултат спечелиха срещата.
Следващият мач на местния тим е с отбора на „Ботев II“ във Враца.
14.09.2020, 10:05 часа