"Монтана" направи 1:1 със "Стал" /Миелец/ в първата си контрола в Алания

"Монтана" направи 1:1 със "Стал" /Миелец/ в първата си контрола в Алания Отборът на "Монтана" започна с равенство серията си от контролни срещи на лагера в Алания.
В първата си проверка за 2021 година воденият от треньора Атанас Атанасов тим направи 1:1 с представителя на полската Екстра класа "Стал" (Миелец).
Наставникът на монтанци пусна два различни състава през двете полувремена, като единствено Раян Сенхаджи и Йордан Йорданов изиграха пълни 90 минути. Заради леки травми капитанът Иван Михов и юношата Румен Георгиев не взеха участие в мача.
Поляците поведоха в 10-та мин. след точно изпълнена дузпа, отсъдена за нарушение на Йордан Йорданов. Малко след това Йорданов можеше да изкупи вината си, но битата от него топка срещна гредата. Изравнителния гол падна пет минути след почивката. Тогава след остро центриране от ляво на Давид Кики футболист на съперника си вкара наспасяем автогол.
Следващата проверка на "Монтана" е на 25 януари, понеделник, срещу елитния сръбски "Младост" (Лучани). До края на лагера си в турския курорт монтанци ще имат още две контроли.

"Монтана" I: Благой Макенджиев, Александър Башлиев, Радослав Терзиев, Михаел Орачев, Раян Сенхаджи, Йордан Йорданов, Тони Тасев, Стефан Каменов, Бари Билал, Янко Ангелов, Сергей Георгиев.
"Монтана" II: Петър Петров, Валери Христов, Стефан Цонков, Давид Кики, Раян Сенхаджи, Йордан Йорданов, Димитър Законов, Стоян Предев, Росен Кръстев, Владимир Айтов, Николай Минков.

"Стал": Примел, Северин, Зиро, Урбанчик, Мак, Близко, Лисовски, Дадок, Жавински, Де Амо, Випарло.
21.01.2021, 13:36 часа