Голово шоу на контролата на "Локомотив" /Мездра/ с дубъла на "Ботев"/Враца/

Голово шоу на контролата на "Локомотив" /Мездра/ с дубъла на "Ботев"/Враца/ "Локомотив" /Мездра/ изигра поредната си контрола срещу дубъла на "Ботев" /Враца/.
Първото полувреме бе по силно за домакините, които поведоха в 10-та минута с гол на Пламен Венелинов . Последваха три пропуска на Ивайло Златев пред вратата на "Ботев", докато в 18-ата минута Давид Стоянов направи резултата 2:0. В 36-та мин. Митко Милчев вкара дузпа за класическото 3:0, секунди преди почивката Станислав Петков върна гостите в мача за 1:3.
В 50-ата минута Пламен Спасов от дузпа отбеляза за 2:3. Малко след това Тодор Горанов изравни резултата, но  при ответната атака обаче Венелинов отново вкара за 4:3. Гостите изравниха за 4:4 в 68-ата мин.с втори гол на Спасов.
Ден по-рано "железничарите" привлякоха капитана на "Първа Атомна" /Козлодуй/ - Николай Ганчев, който е сред емблематичните легенди в родната Трета лига. В Мездра Ганчев ще си партнира в халфовата линия с друг свой доскорошен съотборник - 23-годишният талант Пламен Валериев.
01.08.2021, 10:44 часа