"Бдин" разгроми с 4:0 "Янтра" /Полски Тръмбеш/

"Бдин" разгроми с 4:0 "Янтра" /Полски Тръмбеш/ "Бдин" (Видин) се наложи с 4:0 над гостуващия му "Янтра" (Полски Тръмбеш) в мач от шестия кръг на Северозападна Трета лига.
Мачът започна нервно. Още в началните секунди гостите поискаха дузпа, но съдията не реагира и при последвалата атака на домакините отсъди фаул. Цветомир Тодоров изпълни прецизно за 1:0. След центриране от корнер в 15-ата минута настана суматоха и Ивайло Иванов удвои преднината на бдинци. Те можеха да вкарат още до края на първата част. През нея Тони Маречков и Любомир Генчев пропуснаха да се разпишат за съперника.
Малко след почивката реферът отсъди дузпа за нарушение срещу Александър Соколов. От "Янтра" отново не бяха съгласни с решението му. Потърпевшият обаче изпълни за 3:0. Селекцията от Полски Тръмбеш натисна, но Маречков и влезлият като резерва Калоян Илиев пропиляха головите възможности. Видинчани също имаха шансове. Единият го оползотвори Валдемар Лашков, завършвайки контраатака с гол.