"Бойчиновци" загуби с 3:4 от "Вихър" /Николово/ и сдаде първото място /снимки/

"Бойчиновци" загуби с 3:4 от "Вихър" /Николово/ и сдаде първото място /снимки/ Отборът на "Вихър" (Николово) победи с 4:3 "Бойчиновци" в дербито на VII кръг от първенството на „А“ ОФГ, играно на терена с изкуствена настилка в спортния комплекс „Огоста“ в Монтана.
Загубата е първа за гостите от началото на сезона и тя им коства първото място в класирането, на което след днешния си успех се изкачиха домакините.
Венци Иванов откри резултата в 32-та мин., а четири по-късно отново той покачи. Веднага след почивката Карсимир Георгиев направи разликата класическа.
Гостите обаче не се отчаяха и в разстояние само на четири минути успяха да върнат два гола, като точни бяха Тони Благоев (72) и Красимир Красимиров (76).
Пет минути преди края на мача резервата Денислав Езекиев се разписа за 4:2, а в първата минута на добавеното време Кристиян Марков вкара трети гол за "Бойчиновци", с който оформи крайния резултат.
17.10.2021, 19:10 часа