Доброто днес! Две момчета от Монтана предадоха в полицията изгубено портмоне /снимка/

Доброто днес! Две момчета от Монтана предадоха в полицията изгубено портмоне /снимка/ Две момчета предадоха в полицията изгубено портмоне, минути след като го открили в центъра на Монтана, научи BulNews.
В петък следобед Теодор и Георги карали тротинетки на площада. Минали край пейките пред театъра и забелязали забравеното портмоне. Отворили го и видели, че има лична карта. Без да докоснат нищо в него, веднага го предали в Паспортна служба. Оттам позвънили на собственичката, преди още тя да блокира банковата си карта.
„Не ни се случва за първи път и миналата година имахме такава случка”, казват двете момчета. Теодор е ученик в 8 клас в Професионалната гимназия по икономика. И двамата са убедени, че трябва да помагаш, ако можеш. И го правят без да се колебаят.
12.04.2022, 08:36 часа
2838 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha