"Локомотив" /Мездра/ подчини с лекота съименника си от Дряново

"Локомотив" /Мездра/ подчини с лекота съименника си от Дряново "Локомотив" /Мездра/ победи "Локомотив" /Дряново/ с 3:1 в срещата от 31 кръг на Северозападната Трета лига.
Домакините натиснаха още от началото, но след грешка в защитата гостите поведоха в 23-та мин.с гол на Манолов.
В 42-та мин. Ваньо Иванов изравни за 1:1 след самостоятелен пробив. В 44-та мин. юношата Иван Аспарухов удари греда. В 45-та мин. главният съдия Никола Петров отсъди дузпа за мездренчани, но вратарят на гостите спаси удара на Митко Милчев и първото полувреме завърши 1:1.
През второто полувреме натискът на домакините продължи и логично в 66-та мин. Михаил Иванов отбеляза за 2:1.  68-та мин. бе на Иван Аспарухов-младши, който със страхотен удар за своите 17 години отбеляза за крайното 3:1.
Мездренчани  можеха да отбележат още, но направиха куп пропуски.