"Монтана" загуби с 1:3 у дома от "Дунав" /Русе/ /снимки/

"Монтана" загуби с 1:3 у дома от "Дунав" /Русе/ /снимки/ "Монтана" отстъпи на "Дунав" /Русе/ с 1:3 в мач от Втора лига.
Първата интересна ситуация се откри пред вратата на гостите. Тони Иванов получи шанс да отправи удар с глава, но опитът му премина далеч от целта.
Първото попадение падна в 25-ата минута. Мирослав Будинов намери в наказателното поле Диян Димов. Халфът свали кълбото към Йордан Димитров, който с удар с десния крак матира стража на домакините.
В 54-ата минута "Монтана" бе близо до изравнителния гол. Мехди Уамри стреля технично, но Винченцо Ангелов майсторски изби в корнер. Три минути по-късно Мирослав Будинов проби и шутира, но опитният стрелец не успя да затрудни Петър Петров.
В 66-ата минута Мехди Уамри успя да изравни, след като се справи с бранител на гостите и с точен удар прониза Винченцо Ангелов. В 82-ата минута Мирослав Будинов центрира в наказателното поле към резервата Преслав Петков, който от близка дистанция върна преднината на "драконите".
Четири минути по-късно Йордан Димитров с прекрасен удар с левия крак реализира втория си гол в двубоя.
18.09.2022, 17:15 часа