Дубълът на "Ботев" /Враца/ изпусна "Дреновец", стигна само до 2:2 /снимки/

Дубълът на "Ботев" /Враца/ изпусна "Дреновец", стигна само до 2:2 /снимки/ Дублиращият тим на "Ботев" /Враца/ изпусна гостите от  "Дреновец" в мач, в който създаде един куп голови положения, но гостите изравниха в даденото от рефера продължение за крайното 2:2.
Момчетата на Ивайло Димитров поведоха с 2:0 до почивката, а освен това изпуснаха още няколко гола.
Още в 11-ата минута Петър Кепов центрира добре в наказателното поле и Асен Русинов със странична ножица отбеляза за 1:0.
След още 6 минути игра резултатът вече бе 2:0. Този път Иван Нешков центрира добре в наказателното поле и Радослав Захариев вкара топката в мрежата.
Последваха силни минути с добри положения.
Два пъти и гредите бяха верен помощник на гостите от "Дреновец".
В 53-ата минута гостите върнаха един гол, след като се възползваха от грешка на защитата.
Противно на логиката гостите изравниха в даденото от рефера продължение, като се възползваха от вратарска грешка.

"Ботев" II: Александър Кючуков (46 – Любомир Василев), Петър Кепов, Ивайло Тодоров, Цветослав Поповчев, Пламен Петров, Николай Константинов (46 – Николай Стефанов), Иван Нешков, Пламен Спасов, Ивайло Дудушки, Асен Русинов (83 – Янислав Дюлгеров), Радослав Захариев
22.10.2022, 18:24 часа