"Локомотив" /Мездра/ с поредна издънка, този път срещу "Вихър" /Славяново/

"Локомотив" /Мездра/ с поредна издънка, този път срещу "Вихър" /Славяново/ Необичайно слабата игра на "Локомотив" /Мездра/ продължи със загуба с 0:3 от "Вихър" /Славяново/ в среща от 28 кръг на Северозападната Трета лига.
Двубоят започна спокойно с по едно положение пред двете врати.
В 39-та мин. Ваньо Иванов бе съборен в наказателното поле  и главният рефер отсъди дузпа, която бе оспорвана от гостите, за което получиха 3 жълти картона. Деян Иванов обаче не успя да преодолее вратаря на гостите  Теодор Тодоров. В края на полувремето  Жюлиен Бенков влезе остро в краката на Светослав Валериев и  получи втори жълт картон, съответно  червен, а  Валериев се наложи да бъде заменен след тежкия удар в глезена. След решението на рефера, той бе бурно атакуван на терена от играчи на "Вихър" и част от ръководството. На почивката се наложи да пристигнат четирима полицаи и  обстановката се нормализира.
През второто време гостите въпреки, че играха с 10 души учудващо надиграха бездушните „железничари”. В 63-та мин. Тони Паликрушев отбеляза за 0:1, в 70-та мин. Кристиян Григоров засече с глава след корнер за 0:2, а в продължението  Благовест Ленков вкара за 0:3.

"Локомотив": Ивайло Василев, Стефан Стефанов, Ивайло Тодоров, Ваньо Иванов /82 Йоан Цанев/, Николай Ганчев, Гроздан Илиев /75 Михаил Бешев/, Светослав Валериев /45 Лионел Матадос/, Деян Иванов, Иван Аспарухов /75 Кристиян Ивайлов/, Михаил Иванов, Тодор Горанов
21.05.2023, 17:14 часа