„Ботев“ /Враца/ II победи като гост с 3:1 „Левски 2007“ /Левски/

„Ботев“ /Враца/ II победи като гост с 3:1 „Левски 2007“ /Левски/ Дублиращият отбор на "Ботев" /Враца/ завърши с победа първенството на Северозападната Трета лига. Момчетата на Ивайло Димитров победиха Левски от град Левски с 3:1 като гост.
В 39-ата минута Асен Русинов подаде към Радослав Захариев и той реализира за 0:1.
Повечето попадения паднаха през второто полувреме.
В 79-ата минута Георги Георгиев даде хубав пас към Асен Русинов, който успя хладнокръвно да реализира второто попадение в мача.
2 минути преди края на двубоя Паоло Ценов изведе Митко Панов и той вкара третия гол.
Домакините върнаха едно попадение в 90-ата минута, когато получиха право да изпълнят дузпа, която вкараха.
"Ботев" II: Любомир Василев, Кристъфър Боянов (88 – Георги Вутов), Валентин Валентинов, Пламен Петров, Георги Георгиев, Николай Константинов, Николай Стефанов (75 – Самуил Йолов), Иван Нешков (85 – Виктор Йолов), Митко Панов, Радослав Захариев (75 – Тихомир Тодоров), Асен Русинов (85 – Паоло Ценов)
04.06.2023, 15:46 часа