"Бдин" загуби минимално с 0:1 от "Добружа" в Добрич

"Бдин" загуби минимално с 0:1 от "Добружа" в Добрич "Бдин" загуби гостуването си на "Добруджа" /Добрич/ с 0:1 в среща от 9-ия кръг на Втора лига.
Мачът срещу един от най-класните отбори в групата бе официален дебют за новия старши-треньор на видинчани Живко Желев в първенството.
Единственото попадение отбеляза Славчо Шоколаров в 17-ата минута. Бдинци играха организирано в защита и разчитаха на контраатаки.
През втората част на мястото на централния нападател Тома Ушагелов игра Александър Соколов, а жълти картони получиха Винисиус Белоти и Валдемар Лашков.
След този мач "Добруджа" се изкачи на шесто място в класирането, а "Бдин" зае последната позиция в таблицата.

"Бдин" /Видин/: 33. Иван Василев; 31. Даниел Стоянов/21. Георги Станимиров; 99. Кристиян Вълков; 5. Ивайло Иванов; 44. Владимир Айтов; 7. Николай Цветков; 8. Калоян Цветков, кап./ 88. Кристиян Йошов; 77. Винисиус Белоти; 9. Валдемар Лашков/20. Георги Иванов; 10. Цветомир Тодоров; 23. Тома Ушагелов/14. Александър Соколов

В следващия кръг "Бдин" е домакин на "Струмска слава" /Радомир/. Срещата е в събота, 23 септември, от 17 часа на стадион "Георги Бенковски".
18.09.2023, 11:36 часа