Невъзпитани деца потрошиха площадка във Враца, живущи в района я възстановяват сами /снимки/

Деца потрошиха площадка за игра във Враца, научи агенция BulNews. За поредния случай на демонстрация от страна на палави малчугани, сигнализира Петя Тодорова във фейсбук.
Жената е жителка на кв. 72. В пост будната гражданка споделя, че няколко дни подред прави забележки на деца, които не използват съоръженията на площадката по предназначение. Според написаното от нея, хлапетата се люлеят на групи от по 2-ма и дори 3-ма. Според публикацията ѝ, неколкократно им е обяснявано, че не бива по този начин да се катерят по детското съоръжение, тъй като то не може да издържи на голямо натоварване и ще бъде повредено. Те обаче не възприели казаното им и няколко дни по-късно прогнозата на жената се сбъднала – люлката е на земята.
„Дано родителите си ги познаят и да сложат нова люлка сега. Няма лошо да се люлеят, и те са деца, но в рамките на нормалното, а не по 2-3 деца на куп или пък да се въртят на люлката“, пише още ядосаната с право жена.
Веднага под поста ѝ започнаха да валят коментари, като един от тях се оказа на майка на едно от децата на снимките. Жената заяви, че в случай, че нейното хлапе наистина има вина за счупената люлка, тя ще поеме отговорността за това.
Междувременно в коментарите се появиха още снимки, от които става ясно, че детското съоръжение е възстановено от Петя и нейния съпруг Тодор, въпреки че децата им не са сред виновниците за това, тя да е потрошена.
Според авторката на поста, и жената, качила допълнителните кадри, целта на публикацията е всички родители да разпознаят децата си и да вземат мерки относно тяхното възпитание и поведение на обществени места.
Галерия
23.05.2025, 08:50 часа
1299
0