Инцидент на пътя! Баба и дядо пострадаха при тежка катастрофа в Монтанско, в болница са

Инцидент на пътя! Баба и дядо пострадаха при тежка катастрофа в Монтанско, в болница са Баба и дядо пострадаха при тежка катастрофа в Монтанско, в болница са, съобщиха от МВР.
Инцидентът е станал към 19 часа снощи, на пътя Монтана – Лом, при разклона за Бойчиновци.
78-годишен мъж идвал с коата си от Бойчиновци. При излизането на главния път, той не спрял на знак "Стоп" и бил ударен странично от пътуващия към Лом автомобил, управляван от 43-годишен мъж.
Вследствие на това са пострадали дядото и съпругата му. На място са пристигнали полиция и линейка, която е транспортирала ранените в монтанската болница.
Мъжът е с три счупени ребра, а жената – с комоцио и гръдна травма. И двамата са под лекарско наблюдение.
Униформени са тествали водачите за употреба на алкохол и наркотични вещества, пробите са отрицателни.
Извършен е оглед и се води разследване по случая.
 
Снимката е илюстративна.
19.07.2025, 13:17 часа
5416 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha