Тарикат от Берковица пробва да вземе книжка с фалшива диплома

Тарикат от Берковица пробва да вземе книжка с фалшива диплома Тарикат пробва да метне КАТ с фалшива диплома, съобщават от МВР. 
Вчера в сектор „Противодействие на икономическата престъпност“ е получена информация, че мъж на 21 години от Берковица, е представил неистинска диплома за завършено средно образование пред служител на сектор „Пътна полиция“ при ОДМВР - Монтана. 
Сформирана е оперативна група, която е посетила местопроизшествието. Мъжът предал документа за завършено средно образование доброволно. В качеството на свидетел е разпитан служителя, пред когото е използвана инкриминираната диплома. 
С това първо действие по разследването е образувано бързо производство за извършено престъпление по чл. 316, вр. чл. 308, ал. 2 от НК.
 
05.11.2025, 12:18 часа
460 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha