Полицията излезе с подробности за тежката челна катастрофа край Арчар

Полицията излезе с подробности за тежката челна катастрофа край Арчар Полицията излезе с подробности за катастрофата, която затвори път във Видинско през съботния ден.
За пътния инцидент отново писа първо BulNews.

Внимание, шофьори! Катастрофа затвори път във Видинско, вижте обходния маршрут /обновена/

Припомняме, че произшествието стана на 22 ноември, рано сутринта. 
Малко преди 6 часа е получен сигнал за катастрофа на път II-11 в землището на село Арчар. Изпратеният на място екип на полицията е установил, че лек автомобил „Ланд Роувър“, управляван от 80-годишен чужденец, при излизане от ляв завой е навлязъл в насрещната лента. Вследствие на това се блъснал челно в товарен автомобил „Скания“ със софийска регистрация, управляван от 31-годишен мъж.
И на двамата водачи са направени тестове за алкохол и наркотици, като техническите средства отчели отрицателни резултати. 
Установено е, че заедно с шофьора на лекия автомобил е пътувала и 49-годишна жена. 
Те двамата са откарани от спешен медицински екип във видинката болница, където са прегледани и освободени за домашно лечение.
По случая е образувано досъдебно производство. 

*Снимката е илюстративна
24.11.2025, 10:36 часа
3807 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha