Сутрешният блок на bTV е с нов водещ, за Цънцарова - тишина

След многобройните догадки, мълчанието на Мария Цънцарова и официална позиция на bTV, мистерията около водещата остава. Сутрешният блок на телевизията стартира без нея и партньорът ѝ Златомир Йочев изчезнаха от ефира.
В техните столове седна сам Росен Цветков, а самият той съобщи, че ще се сменя с репортерката Гергана Венкова през следващите дни.
Цветков обясни, че Златимир Йочев е в коледна отпуска, която е планирана отдавна, но за Цънцарова - пълна тишина.
В края на миналата седмица се появи информация, че Мария Цънцарова е уволнена, а в нейна защита бе свикан протест от Асициацията на европейските журналисти, в който се включиха и лидерите на ПП-ДБ.
От медията излязоха с официална позиция, че твърденията за освобождаването на Мария Цънцарова и Златимир Йочев са неверни и не отговарят на истината.
22.12.2025, 09:53 часа
219
0