Лъч надежда! Пуснаха част от пътен възел „Ботевград“ на новия скоростен път към Мездра

Лъч светлина за шофьорите от Северозападна България – пуснаха част от пътния възел при Ботевград на новия скоростен път към Мездра, научи агенция BulNews.
Хубавата новина е от днес следобед. Шофьори споделят, че по съоръжението вече се минава. Пусната е едната лента в посока Мездра, където движението се осъществява двупосочно.
Така вече се спестяват острите завои, които се налагаше да правят водачите досега.
Това обаче е само малка искрица радост за пътуващите, които се надяваха на вече завършен път по това време. Това все още е мираж, а на хоризонта се задава дори ново затваряне на участъка.
Знаете ли псувни? Готвят ново затваряне на скоростния път Мездра-Ботевград, АПИ го крие от шофьорите
Все пак, докато това стане, шофьорите ще почувстват поне малко облекчение с пускането на новия пътен възел.
12.01.2026, 16:58 часа
2299
0