Безкрайна трагедия! Почина младежът, катастрофирал в дърво в Монтанско

Младежът, който е катастрофирал в дърво в Монтанско, е починал, съобщиха от пресцентъра на МВР в областния град.
Припомняме, че пътният инцидент е от нощта на 8 март, а за него писа по-рано днес BulNews.
Среднощен ад на пътя! Млад мъж бере душа след удар в дърво в Монтанско
28-годишен жител на Радомир се движил от Крива бара към Дондуково, когато изгубил контрол над пернишкия „Форд Фокус“. Вследствие на това колата излязла вляво от пътя и се забила в дърво.
След жестокия инцидент младежът е бил със счупване на основата на черепа. Пострадалият е настанен за лечение в МБАЛ-Монтана с опасност за живота, където по-късно е починал.
Поради невъзможност за изпробване с техническо средство е издаден талон за медицинско изследване и е взета кръвна проба за медицинско изследване. Местопроизшествието е посетено от дежурна оперативна група, извършен е оглед и образувано досъдебно производство по чл. 343, ал. 1, б. б от НК.
*Снимката е илюстративна
09.03.2026, 14:42 часа
3282
0