Младок бе хванат да дрифти из Роман, отнесе тлъста глоба и остана без книжка

Младок бе хванат да дрифти из Роман, отнесе тлъста глоба и остана без книжка Поредният дрифтър е задържан през почивните дни да юрка колата си из Врачанско, съобщиха от МВР. 
Случаят е от съботния ден по време на провеждане на специализирана операция с цел предотвратяване на нерегламентирани състезания /гонки/ с автомобили и мотоциклети на територията на област Враца. Униформени спрели 21-годишен водач с лек автомобил на улица в Роман. Младежът дрифтил около 13.15 часа в една от главните улици в селото. 
Полицаите съставили акт на момчето на стойност 1500 евро и отнели свидетелството му за управление на МПС за срок от 12 месеца. 

*Снимката е илюстративна
22.06.2026, 13:39 часа
109 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha