Косят тревата в междублоковите пространства в Мизия

Косят тревата в междублоковите пространства в Мизия На 25 юни ще бъде извършено косене на тревните площи в междублоковите пространства в Мизия.
"Апелираме към собствениците на моторни превозни средства своевременно да преместят автомобилите си от местата в близост до тревните площи.
Напомняме, че паркираните автомобили затрудняват и често възпрепятстват достъпа на работниците и техниката, поради което част от площите остават неокосени.
Молим за съдействие и отговорно отношение, за да може дейностите да бъдат извършени качествено и в пълен обем.
Благодарим за разбирането!", напиасаха от общината Мизия.
23.06.2026, 12:26 часа
95 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha