Сутрешен екшън в Монтанско! Мъж преби с дървен кол комшия, прати го в болница

Сутрешен екшън е събудил върчешкия квартал „Изток“ през вчерашния ден, съобщиха от МВР.
Малко след 09.30 часа е възникнал спор за поставена ограда на дворно място в курортното градче. Двама съседи се скарали, заради поставянето на ограниченията като вследствие единия избухнал и подгонил комшията си с дървен кол.
На мястото на произшествието веднага бил изпратен полицейски екип. Униформените установили, че 27-годишен мъж от квартала е ударил с кола в областта на главата преминаващия по улицата 35-годишен негов съкварталец. На мястото веднага е повикан спешен екип медици. Лекарите откарали пострадалия до болницата, където му била оказана медицинска помощ, след което е освободен за домашно лечение.
По случая е образувано досъдебно производство по член 129, ал.1 от Наказателния кодекс.
Агресорът е задържан за 24 часа в полицейския арест в Берковица. Работата по случая продължава Районно управление-Вършец.
*Снимка: AI
23.06.2026, 11:26 часа
964
0